Latvijas skolas soma

28.novembrī projekta "Latvijas skolas soma"ietvaros Ludzas Mūzikas pamatskolas audzēkņiem notika aizraujoša nodarbība "Kā nesabojāt savu karjeru, pirms tā ir sākusies? ".

Psiholoģe Kristīna Sprūdža bērniem pieejamā veidā atgādināja par pieklājīgu uzvedību un drošību internetā.

Savukārt vecāku kopsapulcē psiholoģe šim aktuālajam jautājumam pievērsa arī vecāku uzmanību.
27 novembrī Ludzas Mūzikas pamatskolas audzēkņi projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Rēzeknes Teātra "Joriks" (rež. Edgars Niklasons) interaktīvo izrādi bērniem "Spokuskopija".

Spoku menedžeri Vita un Valters iepazīstināja skolēnus ar pašiem draiskākajiem spociņiem, kuri parādās bērniem tieši vecumā no sešiem līdz divpadsmit gadiem un atklāja viņu patiesos parādīšanās iemeslus. Attēlus skat. Galerija


8.oktobrī mūsu skolā ar paraugdemonstrējumiem viesojās Ventspils stikla pūtēji. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā radies stikls, kā to apstrādā, kā arī tika demonstrēts, kā top stikla figūriņas. Meistara stāstījums bija ļoti interesants, tika uzdoti dažādi jautājumi, savukārt, skolēni par pareizajām atbildēm varēja nopelnīt  balviņu - stikla kuloniņu. .  Drosmīgākajiem skolēniem bija iespēja arī pašiem mēģināt izpūst no stikla stienīša kādu figūriņu. Šis pasākums notika projekta "Latvijas skolas soma"ietvaros.